Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu warto zastanowić się nad założeniem własnego bloga

Posiadacze tysięcy blogów nie bez podstawy twierdzą, że WordPress świetnie przy tym się sprawdza. Konkurencja na rynku pośród systemów do zarządzania treścią jest naprawdę duża, a to właśnie WP od wielu lat niezmiennie lideruje na pierwszej pozycji. Z praktycznie nieograniczonych możliwości które ma ten system chętnie korzysta nie tylko ogromna liczba niedużych firm, ale też duże korporacje, posiadające mocno rozbudowane o najróżniejsze funkcjonalności strony.

A swoją popularność WordPress zawdzięcza wielu aspektom. Przede wszystkim jest całkowicie darmowy, tak więc wydatki na uruchomienie projektu są niewielkie. Owszem, wiele rozmaitych wtyczek czy skórek jest płatna, lecz ilość bezpłatnych jest tak duża, że bez problemów można znaleźć wszystko co jest potrzebne. Mimo tego, że za system nie ma żadnych opłat, to jest on niezwykle stabilny i bezpieczny. Świetnie o to dba społeczność użytkowników, u jakiej bez najmniejszego problemu dostanie się wsparcie i pomoc.

Społeczność ta jest także często źródłem interesujących inspiracji czy pomysłów, jakie wykorzystać można do swoich projektów. Dla właścicieli blogów istotne są też kolejne zalety WordPressa. Instalacja tej platformy jest bardzo prosta nawet dla użytkowników mających niewielkie doświadczenie techniczne. Wszystko da się skonfigurować i uruchomić przez maksymalnie godzinę, i już można publikować pierwsze wpisy. Nie trzeba przy tym znać tajemnic programowania, ponieważ praktycznie wszystko można zrobić za pomocą intuicyjnego i wygodnego panelu zarządzania.

Dotyczy to zarówno instalacji wtyczek i skórek, jak również zarządzania kategoriami i wpisami. W przypadku tych ostatnich do dyspozycji jest wygodny edytor wizualny, z opcją szerokiego formatowania tekstu i dodawania grafik oraz zdjęć. Mając już działający pierwszy blog należy go wypełnić jakąś wartościową treścią. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może postawić na jedną z wybranych tematyk i tylko jej się trzymać. Lecz można też zrobić wielotematyczny blog, taki jak na przykład https://www.jakprowadzicbiznes.info/, takie miejsca również cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY