Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Hotel Mixbud: rzetelnie funkcjonująca sala na spotkania biznesowe

Obiekt hotelowy Mixbud to przede wszystkim profesjonalnie funkcjonująca aula na konferencje. W takim razie jest to miejsce doskonałe do przyszykowania spotkań biznesowych, przedłożenia propozycji handlowej lub zorganizowania eventu z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest też komfortowo wyposażony, co sprzyja interesującemu spędzeniu czasu wolnego. W auli na konferencje można znaleźć pełne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja a także WiFi.

Ponadto sala wyposażona jest w nowocześnie zaprojektowany rzutnik z ekranem, jaki jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Sala jest także wzorcowo nagłaśniana, co będzie sprzyjało prowadzeniu rozmów podczas wydarzenia. W dodatku można skorzystać z flipcharta, pozwalającego na graficzne przedstawienie programu wystąpienia. W trakcie spotkania obsługa podaje napoje. W dodatku można również zamawiać catering. Niezależnie od tego, jak długo trwa spotkanie, można poczuć się wygodnie, gdyż sala ma klimatyzację. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są blisko drogi E30, co pozwala na prędkie docieranie na spotkanie. Szczegóły na temat wszystkich spotkań biznesowych, ale też standardy obsługi można omówić już po składaniu rezerwacji.

Także w czasie trwania całego eventu można spodziewać się pomocy kadry. Atuty, które przemawiają za tym, że opłaca się spotkania biznesowe zorganizować tutaj są nie do zakwestionowania. Hotel posiada w pełni wyposażoną salę na konferencję na trzydzieści pięć osób, co jest jego wizytówką. Można zorganizować mniejsze spotkanie o profilu biznesowym lub prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzeń. Obiekt ma do zaoferowania miejsca noclegowe 2, 3, 5 oraz sześcio osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonuje też smakowita propozycja śniadań, pub oraz kameralne miejsce do odpoczynku.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY