Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niekorzystne odczucia po zażyciu substancji o działaniu psychoaktywnym

Nieprzyjemne odczucia po zażyciu substancji psychoaktywnej nie są wcale czymś rzadkim, czyli nie jest czymś dziwnym, że informacje na ich temat pojawiły się na portalu. Każdy badtrip bez wątpienia zostanie na dłużej wspominany przez osobę, która go doświadczy, czyli opłaca się na początku dbać o swój stuprocentowy komfort. Mimo tych bad tripów wiele osób w dalszym ciągu bierze środki odurzające i wskazują na swoje przeżycia na różnych forach internetowych.

Powstały również publikacje naukowe w tym temacie, wskazujące, że bad tripy zwykle mogą podzielić się na trzy podkategorie: stany niekorzystne, objawy wytwórcze a także zaprzeczanie.

Zwykle podróże po przyjęciu narkotyku są przyjemne, natomiast złe podróże zdarzają się na równi często. Nie można tak naprawdę przewidzieć, jak dany środek halucynogenny będzie oddziaływać na konkretną osobę. Symptomy po przyjęciu narkotyku mogą być przeróżne. W propozycji łagodnej mogą to być przytłaczające rozmyślania aż do wersji ciężkiej, kiedy to dochodzi do trudnych do pozbycia się zwidów, jakie mogą doprowadzać aż do wypadków lub mogłyby zagrażać życiu.

Bad trip jest indywidualnym doznaniem i z tego względu nie należy zażywać narkotyków, a już z pewnością nie wtedy, {gdy|kiedy| jest się w trudnym stanie. Opłaca się przekładać to na inny termin. Zjawisko takie może być efektem niewłaściwego set and setting, czyli niewłaściwego ukierunkowania psychicznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY