Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oddziaływanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii

Oddziaływanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii jest podane pod linkiem goldenteacher.pl. W głównej mierze kadzidła z takiej rośliny używa się do oczyszczania mieszkania. Zalecane jest to na przykład w czasie przeprowadzki. Trzeba zamknąć wszystkie drzwi i okna, jak i zapalić ulubioną świeczkę. Liście białej szałwii powinny zostać umieszczone w zrobionym z ceramiki, szklanym albo w zrobionym z gliny naczyniu, będącym odpornym na ogień. Po podpaleniu pęku liści białej szałwii należy płomień zagasić i pozostawić zadymione liście.

Później można zajmować się okadzaniem drzwi wejściowych oraz innych pokoi. Po przeprowadzeniu rytuału należy zostawić szałwię białą w centralnej części domu aż do chwili całkowitego wypalenia się zioła. Na końcu zaś dom należy wietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie wykorzystana, należy cały mieszkanie dokładnie sprzątać. Trzeba rytuał robić w każdym pokoju, poruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z wykorzystaniem rośliny można również oczyścić siebie.

W tym celu należy zaczynać od głowy, a skończyć na stopach. Jest to polecane dla osób, które są zmęczone lub poczują się przytłoczone trudnościami. biała szałwia wykazuje także inne cech i można z niej na przykład zrobić oczyszczającą herbatę. Wystarczy zalać liście rośliny wodą przegotowaną. Badania dowodzą, że jedna herbata dziennie obniży poziom cukru we krwi, polepsza przepływ krwi oraz jak najlepiej wpływa na działanie gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Oddychanie naparami z białej szałwii bardzo dobrze wpływa na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY