Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Opracowany w łatwy sposób formularz zgłoszeniowy dla pań, które zamierzają zostać konsultantkami Avonu

Reguły współpracowania z marką Avon opublikowane są na stronie firmy, co pozwoli bardzo szybko we wszystkim się orientować. Jeżeli którakolwiek z pań robiących zakupy w firmie zechce być konsultantką, to ma możliwość zrobić to w 100% nieodpłatnie, za pośrednictwem witryny online. Korzyści z objęcia funkcji konsultantki to: zyskania atrakcyjnych promocji już od jednego kosmetyku, prezenty z harmonogramu na start, uczestnictwo w konkursie punktowym PIN, pochwały i podarunki dla wiodących klubowiczek, darmowe szkolenia stacjonarne i online, bony na produkty, darmowe warsztaty make up, szansa do przełożenia daty zapłaty za produkty do dwudziestu jeden dni od daty wystawienia faktur, wgląd w katalogi z 2kampanijnym wyprzedzaniem, szansa nabycia najnowszych wyrobów ze znaczącym rabatem i szybciej niż inni klienci, oferty wyprzedaży do 50% w niższej cenie, budowanie najnowszych relacji, opcja rozwijania się w Avon jako lider sprzedaży, składanie zamówień w każdej sytuacji oraz na nieustaloną odgórnie sumę, a także brak konsekwencji w chwili rezygnacji. Jeśli zaś pracownica zamierza odbudować swoje konto, to wystarczy odnowić formularz. Jest to również bezpłatne. Konsultantkami Avonu często zostają świeżo upieczone mamy, które planują dłużej jakiś czas być z własnymi pociechami i w tym samym czasie nie pozostać bez zarobku.

W dodatku pozostaje to idealne rozwiązanie dla młodych żaków, jacy zamierzają zarabiać więcej środków finansowych na studiowanie, a nie interesuje ich praca w barze albo dystrybucja materiałów reklamowych. Co ciekawe, coraz częściej konsultantkami są także seniorki, którym będzie zależeć na tym, by nie przesiadywać w domu i w dalszym ciągu budować sieć towarzyskich relacji. Decydując się na pomysł jakim jest zostań konsultantką można w prosty sposób zagwarantować sobie dodatkowy zarobek. Aby być konsultantką nie ma potrzeby posiadać wcześniej doświadczenia w sprzedawaniu. Informacje o tym, w jaki sposób stać się konsultantką Avonu są jasne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY