Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pierścionki z diamentem na indywidualne zamówienie

Luksusowe pierścionki diamentowe oferowane przez QUEEN DIAMOND są z chęcią wybierane przez konsumentki i klientów, którym zależy na tym, by nabywać wyłącznie wywodzące się z branży jubilerskiej wyroby imponującej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem wykonany jest odręcznie, przez doświadczonych jubilerów w nowoczesnej fabryce. Z tego powodu warto przyjrzeć się dostępnym projektom i wytypować taki model, jaki będzie w naszym budżecie a także będzie odpowiadać naszym upodobaniom a propos tego, jak prezentuje się pod względem wizualnym.

Pierścionki takie udostępnione są w przedziale cenowym od 2500 do piętnastu tysięcy złotych. Można je także dobierać po ciężarze diamentu centralnego. Pierścionki posiadają przeróżne prezencje oczek, od najprostszych po oryginalne, a więc można znaleźć coś w zakresie własnych preferencji lub osoby, której taki pierścionek chciałoby się wręczyć, na przykład jako pierścionek zaręczynowy.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym po boku diamentu. Kupujący mają możliwość również liczyć na darmowe naniesienie graweru oraz wyregulowanie rozmiaru pierścionka. Na pierścionki wskazanej marki przyznana jest dożywotnia gwarancja. QUEEN DIAMOND to firma, jaka nie bez powodu znana jest nie tylko w Polsce, ale także na terenie Niemiec i uzyskała wiele rynkowych nagród.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY