Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PROFIXIT: rzetelna naprawa konsol Xbox i Playstation

PROFIXIT gwarantuje profesjonalny serwis konsol Xbox oraz Playstation. Wielbiciele grania, posiadający któryś z tych modeli mają możliwość więc skierować się do firmy, w celu naprawy. Nie muszą mieszkać w Zielonej Górze, żeby skorzystać z tego świadczenia, co jest dodatkowym ułatwieniem, bo wystarczy, iż prześlą przez kuriera lub za pośrednictwem paczkomatów swój sprzęt. Kiedy chodzi o naprawa xbox to naprawiane są usterki we wszystkich modelach od producenta Microsoft: Xbox, Xbox 360, One, One S, One S All – Digital, One X, One Series S i One Series X.

Często podejmowaną naprawą jest zmiana lasera, ponieważ, kiedy ciężko jest włączyć konsolę, bo gdy zepsuty jest laser, to konsola nie czyta płyty. Często też, jeżeli nawet gra się włączy, to zacina się. Wymiana napędu Blue – Ray to następna z często podejmowanych napraw. Kiedy zleceniodawca nie może włożyć płyty do napędu, to wtedy niezbędna jest naprawa napędu w całości. Jeżeli w czasie grania gracz spostrzeże barwne pasy na monitorze, to potrzebny jest reballing połączenia pomiędzy płytą główną a kartą graficzną. W wypadku, gdy konsola chodzi za głośno, to informatycy zwykle polecają czyszczenie oraz wymianę past termoprzewodzących.

Oczywiście, zależnie od faktu, z czym przychodzi zleceniodawca, wykonywane także są innego rodzaju reparacje. Każde zlecenie traktowane jest zarówno w sposób indywidualny, ale też z priorytetem. Dotyczy to również świadczenia takiego jak serwis ps3, a więc posiadacze takich konsol także będą usatysfakcjonowani, gdy decydują się na korzystanie z usług PROXIFIT. Serwis dotyczy wielu modeli konsoli od producenta SONY. Najpierw informatycy nabierają pewności, czy nie wystarczy jedynie precyzyjnie wyczyścić sprzętu. Kiedy natomiast wyjdzie na jaw, iż konieczna jest duża naprawa, to również się jej podejmą. Zleceniodawcy są poinformowani o diagnostyce a także wycenie i nie prędzej niż na bazie tych wiadomości decydują, czy zamierzają korzystać ze świadczeń prezentowanej marki.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY