Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strefa Skoków: możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w tandemie

Strefa Skoków daje możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki mają miejsce w wielu lokalizacjach i panują tam przeróżne warunki. Cena uzależniona jest również od tego, w jaki sposób i, w jakim stricte mieście i kiedy odbywa się skok. Klienci mogą też decydować się na różne opcje. Mogą na przykład decydować się na: sam skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora lub skok z filmem i zdjęciami zrobionymi przez dodatkowego skoczka.

Znaczy to, iż każdy może zdecydować się dokładnie na taką usługę, na jakiej zależy mu wyjątkowo. Każdy skoki spadochronowe ostrów wielkopolski to zdarzenie na mniej więcej dziesięć minut bezpiecznej adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio wyszkoleni, a więc nie ma niebezpieczeństwa, że komuś mogłoby się cokolwiek stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad prawidłowym przebiegiem całego przelotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma dwie czasze, główną i zapasową a także specjalnie zaprojektowany automat, jaki uruchomi czaszę zapasową na konkretnej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otwierał się z wyprzedzeniem. To też podwyższa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Żeby wykonać skok w tandemie nie trzeba przechodzić jakichś szkoleń ani zrobić badań u lekarza. Istnieją tylko wybrane choroby nie będące wskazaniem do skoku. Należy również mierzyć więcej niż sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej niż sto dziesięć kg. Kiedy spełni się takie wymagania, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY