Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabezpieczone transakcje przeprowadzane za pomocą portalu 1688

Zabezpieczone operacje handlowe przeprowadzane za pomocą portalu 1688 zachęcają polskich właścicieli firm do realizacji importu różnych wyrobów dokładnie za pomocą podanego serwisu. Kwota każdej operacji handlowej, odnosząca się do na przykład sprzedaż produktów z chin pod własną marką pozostaje zamrożona do momentu docierania asortymentu do magazynu 1688 i skontrolowania, iż zawartość jest jak przewidywano a także niezniszczona. Jedynie po przejściu przez taką procedurę chiński przedsiębiorca dostanie wypłatę. Jeżeli natomiast asortyment jest zniszczony, jest odesłany, a pieniądze wracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to wyjątkowo komfortowe oraz pozwoli oszczędzać czas, ale też pieniądze, gdyż wszystko odbywa się jeszcze na obszarze Chin, a nie w polskim magazynie. Serwis gwarantuje również bezpieczeństwo prawno – celne, co oznacza w praktyce, iż wszystkie kwestie formalne będą przypilnowane. Eksperci z podanej firmy mają rozeznanie w aktualnych zapisach prawnych oraz w procedurach, wobec czego nie ma potrzeby się o jakiekolwiek formalności bać. Wszystkie wymagania dotyczące wyrobów jakimi są certyfikaty, bądź naklejki załatwią specjaliści z 1688. Działający legalnie importer wdraża towar chiński do obrotu w Polsce a także w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Polski przedsiębiorca może liczyć na tożsame reguły współpracowania, jak gdyby współpracował także z podmiotem
z kraju. Innowacyjnie opracowana platforma jest również prosta w obsługiwaniu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY