Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: rzetelne ukierunkowanie do wszystkich spraw

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zapewnia merytoryczne podejście do każdej ze spraw. Obszar świadczeń prawnych, z których można korzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Klienci, jacy zamierzają szczegółowo dowiedzieć się, co jest dla nich dostępne, mają możliwość odnaleźć znaczące wiadomości na witrynie www. Absolwentka UJ w Krakowie jest także współuczestnikiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Prywatną kancelarię ma od ponad 10 lat, co przynosi gwarancję interesantom, że abstrahując od tego, jak bardzo trudna jest ich sprawa, będzie można sobie z nią poradzić. Podchodzi ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, za każdym razem dobierając stosowny kontekst prawniczy dla określonej sprawy.

Ze względu na niemałe doświadczenie pracownicze, kierują się do niej klienci z różnymi kwestiami. Adwokat Tarnów skończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od wielu lat pracuje ona także jako prawnik dla biznesu w jednej z dużych spółek deweloperskich w Krakowie, trudniąc się kwestiami obrotu budynkami oraz obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Z tego powodu w zakresie tej problematyki może ona również udzielać pomocy zleceniodawcom, którzy się do niej kierują. Kiedy ktoś będzie tego potrzebować, to proponowana jest też współpraca w języku angielskim.

Profesjonalna pomoc prawna jest realizowana przez cały okres postępowania sądowego. Ekspertka dba o to, by klienci lepiej rozumieli zawiłe zapisy prawnicze, czyli na bieżąco wyjaśnia klientom w przystępnym języku, czego mogą oczekiwać. W dodatku założyła na własnej witrynie bloga tematycznego, gdzie na konkretnych przykładach tłumaczy zagadnienia z wielu dyscyplin prawa. To przekonuje klientów, ukazując im, iż mają kontakt z osobą godną zaufania.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY