Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dodatki, jakie mogą zostać użyte w przyczepach gastronomicznych SHINE

Akcesoria, jakie mogą zostać zastosowane w food truckach SHINE każdorazowo dopasowane są do oczekiwań klienta oraz do tego, czego on od danej przyczepy oczekuje. W ramach kolekcji wiodących, takich jak: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można wobec tego spodziewać się dobrania dodatkowych urządzeń, użycia dowolnie wybranej kolorystyki a także wykonania przyczepy w optymalnym pod konkretne użycie wymiarze. Decydując się na food truck sprzedaż SHINE zleceniodawca otrzymuje to, co wyróżnia wysoka wartość użytkowa.

Pośród doposażenia dodatkowego proponowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne LED, skrzynka agregatu na dyszlu, półka ścienna, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap wykonany ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, nadający się do schowania stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwane z półką, logo z reklamą, możliwość zastosowania reklamy na dachu a także montaż odtwarzacza multimedialnego. Z kolei, kiedy kupujący ma jeszcze innego rodzaju życzenia, to także może się zdecydować na podanie tego, na czym mu będzie zależało. Projektanci SHINE spełnią te oczekiwania. Nowością w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Takie ergonomiczne punkty sprzedażowe dostosowane są głównie do wydawania napojów. Sprawdzą się na zabawach w plenerze.

Ciekawy design, nieduże wymiary, imponująca jakość wykonania a także opcja ustawienia roweru codziennie w innym miejscu to największe zalety tego rozwiązania. Szczególnie że wystarczy przedłożyć swoją wizję i pracownicy z firmy podpowiedzą, jakie rozwiązania są polecane. Indywidualne nastawienie pozwoli utworzyć spójny wizerunek pod względem biznesowym i można doskonale być kojarzonym. Przyczepy gastronomiczne w amerykańskim designie prezentują się nad wyraz dobrze. Można wówczas własny interes rozwinąć wzorcowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY