Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Google analytics 4 – jakie zalety niesie wdrożenie tych narzędzi

Internet zyskał ogromną popularność w zakresie prowadzenia biznesu, szczególnie dotyczy to coraz mocniej rozwijającego się handlu. Jednak zaplanowanie w odpowiedni sposób działań wcale łatwe nie jest biorąc pod uwagę konkurencję, dlatego też bardzo się w tym przydają różnorodne dane. A te uzyskać chociażby można z rozmaitych narzędzi analitycznych, pośród jakich od wielu lat najpopularniejsze jest google analytics. W ostatnim czasie udostępniona została zupełnie nowa wersja tego narzędzia, opierająca się na zupełnie innym podejściu i dająca możliwości, jakie jeszcze nie były znane.

Użytkownicy przyzwyczajeni do wcześniejszej wersji zapewne mogą się zaskoczyć już po obejrzeniu panelu do administracji, który gruntownie przebudowano. Sporo istniejących raportów zostało usuniętych lub zmieniło miejsce, a w zamian jest kilka nowych. Lecz jeszcze więcej nowości jest jeżeli chodzi o samo podejście do analizowanych danych. Google analytics 4 dla sklepu w miejsce dotychczasowych odsłon wykorzystuje zdarzenia, co daje dużo więcej niezależności, a jednocześnie pozwala na śledzenie na różnych platformach i urządzeniach. Co ważne, będzie to dotyczyło zarówno zwykłych internetowych stron, jak też aplikacji, jakie coraz powszechniej są stosowane. Dzięki temu każdy z użytkowników może być całościowo analizowany bez względu na to, gdzie się loguje i na jakim urządzeniu, co daje znacznie większe możliwości dla specjalistów zajmujących się marketingiem i promocją.

Dużym wsparciem dla wielu posiadaczy sklepów jest również przewidywanie zachowań odwiedzających, można oszacować przykładowo prawdopodobieństwa zakupu i odejścia, i w nawiązaniu do tego klasyfikować klientów. W związku z tym że prezentowane narzędzie jest zupełnie nowe i niezależne od dotychczasowego, to niezbędne będzie jego uruchomienie i wdrożenie. Jeśli kogoś będzie interesować google analytics 4 dla sklepu, to jeśli tylko posiada odpowiednią wiedzę, to zająć się tym może sam. Szczególnie że informacji na ten temat nie brakuje, sporo ciekawych można na przykład znaleźć w serwisie https://clickflow.pl/.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY