Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Terapie a także masaże, z których można korzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych

Metody oddziaływań terapeutycznych a także masaże, z jakich można skorzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są realizowane przez mających doświadczenie ekspertów zajmujących się medycyną naturalną. Są oni bardzo zaangażowani w swoją codzienną profesję, a więc te osoby, które się do nich skierują, od razu zauważają iż była to po ich stronie słuszna decyzja. Proponowane z terapii to: terapia z użyciem pijawek, czyszczenie ciepłą świecą uszu, dietetyka medycyny chińskiej, terapia z użyciem biorezonansu, oraz postawienie baniek na zachowanie odporności. Oddzielną propozycję zabiegową punkt podał, gdy chodzi o akupunkturę.

W ramach takich oddziaływań klientki mają możliwość zrobić użytek z: tradycyjnej akupunktury, akupunktury skóry głowy w miejscu w którym jest ona owłosiona, akupunktury pielęgnacyjnej twarzy, a także moksoterapii. W wypadku masaży udostępnione są: masaż z wykorzystaniem podciśnienia, masaż uderzeniowo – dynamiczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż czułych punktów stóp, masaż z zastosowaniem mis tybetańskich, masaż z wykorzystaniem miodu, masaż ogniowy, masaż metodą delikatnego dotykania kręgosłupa, drenaż limfatyczny, masaż oczu a także masaż próżniowy twarzy. Można także wpisać się na zabiegi pielęgnacyjne takie jak: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacji twarzy, masaż gua sha twarzy, a także taping twarzy.

Poszczególne z zabiegów pod względem tego jak przebiegają, wskazań, przeciwwskazania, jak i wymaganych wyników opisane są pod adresem balanse.pl gdzie opłaca się zaglądać, by zobaczyć na przykład kosztorys. W przypadku wątpliwości, jeszcze jakichś pytań udziela zespół pracowników. Punkt rozpoznawalny jest również z tego, iż można tam wpisać się na diagnostykę. Wykwalifikowani eksperci proponują: ocenę jakościową kropli krwi, biorezonans, badanie poziomu homocysteiny, obserwację pierwiastkową z włosów, obserwację nietolerancji pokarmowej, badanie poziomu witaminy D, jak i diagnozę pod względem występowania robaków.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY